Formex saat alıcıları, ikinci el Formex saat satışı, ikinci el Formex saat alan yerler, Formex saat alım satım, Formex saat alan yerler, Formex saat değerleri, Formex saat alanlar, Formex saat fiyatları, Formex saat koleksiyoncuları, Formex saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Formex marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Formex kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Formex saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Formex Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Formex marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Formex saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Formex saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Formex saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Formex saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Formex Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Formex saat alıcıları ve Formex saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Formex Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Formex saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Formex markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Formex Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Formex saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Formex erkek kol saatleri ile Formex bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Formex erkek kol saatlerinin talebi 2. el Formex kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Formex saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Formex kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Formex Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.