Fludo saat alıcıları, ikinci el Fludo saat satışı, ikinci el Fludo saat alan yerler, Fludo saat alım satım, Fludo saat alan yerler, Fludo saat değerleri, Fludo saat alanlar, Fludo saat fiyatları, Fludo saat koleksiyoncuları, Fludo saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Fludo marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Fludo kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Fludo saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Fludo Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Fludo marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Fludo saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Fludo saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Fludo saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Fludo saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Fludo Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Fludo saat alıcıları ve Fludo saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Fludo Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Fludo saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Fludo markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Fludo Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Fludo saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Fludo erkek kol saatleri ile Fludo bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Fludo erkek kol saatlerinin talebi 2. el Fludo kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Fludo saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Fludo kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Fludo Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.