Fendi saat, Fendi saat alanlar, Fendi saat alan yerler, Fendi saat alıcıları, Fendi saat alım satım, ikinci el Fendi saat alanlar, ikinci el Fendi saat alan yerler, ikinci el Fendi saat alıcıları, ikinci el Fendi saat alım satım, Fendi kol saati alanlar,

Fendi Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Fendi marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Fendi saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Fendi saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Fendi saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Fendi saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Fendi Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Fendi saat alıcıları ve Fendi saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Fendi Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Fendi saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Fendi markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Fendi Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Fendi saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Fendi erkek kol saatleri ile Fendi bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Fendi erkek kol saatlerinin talebi 2. el Fendi kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Fendi saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Fendi kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Fendi Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Fendi marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Fendi kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Fendi saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.