Edox saat, Edox saat alanlar, Edox saat alan yerler, Edox saat alıcıları, Edox saat alım satım, ikinci el Edox saat alanlar, ikinci el Edox saat alan yerler, ikinci el Edox saat alıcıları, ikinci el Edox saat alım satım, Edox kol saati alanlar,

Edox Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Edox marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Edox saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Edox saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Edox saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Edox saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Edox Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Edox saat alıcıları ve Edox saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Edox Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Edox saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Edox markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Edox Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Edox saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Edox erkek kol saatleri ile Edox bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Edox erkek kol saatlerinin talebi 2. el Edox kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Edox saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Edox kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Edox Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Edox marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Edox kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Edox saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.