Dugena saat, Dugena saat alanlar, Dugena saat alan yerler, Dugena saat alıcıları, Dugena saat alım satım, ikinci el Dugena saat alanlar, ikinci el Dugena saat alan yerler, ikinci el Dugena saat alıcıları, ikinci el Dugena saat alım satım, Dugena kol saati alanlar,

Dugena Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Dugena marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Dugena saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Dugena saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Dugena saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Dugena saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Dugena Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Dugena saat alıcıları ve Dugena saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Dugena Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Dugena saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Dugena markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Dugena Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Dugena saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Dugena erkek kol saatleri ile Dugena bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Dugena erkek kol saatlerinin talebi 2. el Dugena kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Dugena saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Dugena kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Dugena Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Dugena marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Dugena kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Dugena saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.