De Grisogono, 1993 yılında İsviçre’de Fawaz Gruosi tarafından kurulan bir lüks saat ve mücevher markasıdır. İşte De Grisogono saatlerinin tarihi, teknik özellikleri ve en popüler modellerinin açıklamaları:

Tarihi:

De Grisogono, İsviçre’nin en ünlü saat üreticilerinden biri olan Fawaz Gruosi tarafından kuruldu. Gruosi, özellikle pırlanta işçiliği alanında uzmanlaşmıştır ve De Grisogono markasını mücevher ve saatlerin birleştiği lüks bir marka haline getirdi. Şirketin ilk koleksiyonu 1996 yılında tanıtıldı ve marka, yaratıcı tasarımları ve yüksek kaliteli işçiliği ile hızla ün kazandı.

Teknik Özellikleri:

De Grisogono, yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş saat teknolojisi kullanır. Marka, çoğunlukla el işçiliğiyle yapılan saatlerin yanı sıra, çeşitli malzemelerle tasarlanmış saatler de üretir. De Grisogono saatleri, yüksek hassasiyetli hareketlerle donatılmıştır ve dünya standartlarında sertifikalarla desteklenir.

De Grisogono Saat Modeli:

 1. Meccanico DG
 2. Instrumento Grande Chrono
 3. New Retro
 4. Instrumento No. Uno
 5. Tondo by Night
 6. Grappoli
 7. Otturatore
 8. Uno Grande Seconde
 9. Sugar
 10. Allegra 25
 11. Lady Retro
 12. Occhio Ripetizione Minuti
 13. Crazy Skull
 14. Novantatre
 15. Ventaglio
 16. Luna
 17. Allegra
 18. Piccolina
 19. Power Breaker
 20. Novecento

De Grisogono Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. De Grisogono marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. De Grisogono saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. De Grisogono saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. De Grisogono saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise De Grisogono saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

De Grisogono Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el De Grisogono saat alıcıları ve De Grisogono saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

De Grisogono Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el De Grisogono saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz De Grisogono markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

De Grisogono Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el De Grisogono saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: De Grisogono erkek kol saatleri ile De Grisogono bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el De Grisogono erkek kol saatlerinin talebi 2. el De Grisogono kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el De Grisogono saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

De Grisogono kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

De Grisogono Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz De Grisogono marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? De Grisogono kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. De Grisogono saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.