Condor saat, Condor saat alanlar, Condor saat alan yerler, Condor saat alıcıları, Condor saat alım satım, ikinci el Condor saat alanlar, ikinci el Condor saat alan yerler, ikinci el Condor saat alıcıları, ikinci el Condor saat alım satım, Condor kol saati alanlar,

Condor Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Condor marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Condor saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Condor saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Condor saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Condor saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Condor Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Condor saat alıcıları ve Condor saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Condor Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Condor saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Condor markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Condor Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Condor saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Condor erkek kol saatleri ile Condor bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Condor erkek kol saatlerinin talebi 2. el Condor kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Condor saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Condor kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Condor Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Condor marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Condor kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Condor saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.