Concord Watch Company, 1888 yılında Svizzera’da kurulan bir saat markasıdır. Marka, lüks ve kaliteli saatler üretmek için kurulmuştur ve günümüzde hala bu misyonunu sürdürmektedir. Concord saatleri, benzersiz tasarımları, özenli işçiliği ve kusursuz performansı ile tanınmaktadır.

Concord saatleri, ince teknolojik detaylar ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Markanın saatleri, Swiss Made etiketi ile garantilen yüksek kaliteli işçilik ve precizyon sunar. Ayrıca, saatlerin mekanizmaları, en son teknolojik gelişmeler ve güncel trendler dikkate alınarak tasarlandı ve üretildi.

Concord saatlerinin önemli modeli arasında aşağıdaki modeller bulunmaktadır:

 1. C1 QuantumGravity
 2. C2 Phantom
 3. C3 Slim Line
 4. Saratoga
 5. Delirium IV
 6. Mariner
 7. Centuria
 8. La Scala
 9. Cufflinks
 10. Jazzmaster Thinline
 11. C1 Big Date
 12. C2 Worldtimer
 13. C3 Extreme
 14. Saratoga Lady
 15. Delirium III
 16. Mariner Lady
 17. Centuria Lady
 18. La Scala Lady
 19. Jazzmaster Viewmatic
 20. C1 Chronograph

Her bir model, benzersiz tasarımları, kusursuz performansı ve yüksek kaliteli malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Concord saatleri, zamanın güncel trendlerine uygun olarak tasarlandığından, her zaman moda ve şık görünür. Markanın saatleri, zamanın ötesinde kalıcı bir değere sahiptir ve zamanla değerini yitirmez.

Sahibi olduğunuz Concord marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Concord kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Concord saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Concord Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Concord marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Concord saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Concord saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Concord saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Concord saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Concord Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Concord saat alıcıları ve Concord saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Concord Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Concord saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Concord markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Concord Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Concord saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Concord erkek kol saatleri ile Concord bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Concord erkek kol saatlerinin talebi 2. el Concord kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Concord saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Concord kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Concord Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.