Christiaan van der Klaauw, Hollandalı bir saat yapımcısıdır. Şirketi, 1968 yılında kurulmuştur ve özellikle astronomik saatler üretmektedir. Christiaan van der Klaauw, tasarımlarının doğallığı, ayrıntılarının hassasiyeti ve teknolojik gelişmelerin yansıması ile tanınmıştır.

Şirketin saat modelleri, dünya zamanı, ay fazları, güneş pozisyonu gibi astronomik verileri gösterme özelliğine sahiptir. Ayrıca, saatlerin göstergeleri, güneş ışığıyla aydınlatılabilen fosforlu noktalar veya LED ile aydınlattırılabilen LCD ekranlar kullanılır.

Christiaan van der Klaauw saatlerinin mekanizmaları, çok hassas ve precize çalışan quartz veya mekanik olarak çalışan automatik mekanizmalardır. Özellikle mekanik mekanizmalar, saat yapımcısının uzmanlığı ve becerisi ile üretilir ve her bir saat, titiz bir kalite kontrol süreci sonrasında müşteriye teslim edilir.

Aşağıda, Christiaan van der Klaauw markasının önemli 20 saat modeli verilmiştir:

 1. CVDK Real Moon
 2. CVDK Real Sun
 3. CVDK Real Earth
 4. CVDK Planets
 5. CVDK Retrograde
 6. CVDK Retrograde Moon
 7. CVDK Perpetual Calendar
 8. CVDK Cosmo
 9. CVDK Meteorite
 10. CVDK Tourbillon
 11. CVDK Lady Moon
 12. CVDK Lady Sun
 13. CVDK Lady Earth
 14. CVDK Lady Planets
 15. CVDK Celestial
 16. CVDK Royal
 17. CVDK Royal Moon
 18. CVDK Royal Sun
 19. CVDK Royal Earth
 20. CVDK Royal Tourbillon.

Bu saat modelleri, mükemmel tasarım, astronomik detaylar ve yüksek teknolojik özellikleri ile öne çıkar. Christiaan van der Klaauw, saat tutkunları için muhteşem bir seçenek sunmaktadır.

Sahibi olduğunuz Christiaan v.d. Klaauw marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Christiaan v.d. Klaauw kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Christiaan v.d. Klaauw saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Christiaan v.d. Klaauw Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Christiaan v.d. Klaauw marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Christiaan v.d. Klaauw saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Christiaan v.d. Klaauw saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Christiaan v.d. Klaauw saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Christiaan v.d. Klaauw saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Christiaan v.d. Klaauw Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Christiaan v.d. Klaauw saat alıcıları ve Christiaan v.d. Klaauw saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Christiaan v.d. Klaauw Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Christiaan v.d. Klaauw saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Christiaan v.d. Klaauw markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Christiaan v.d. Klaauw Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Christiaan v.d. Klaauw saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Christiaan v.d. Klaauw erkek kol saatleri ile Christiaan v.d. Klaauw bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Christiaan v.d. Klaauw erkek kol saatlerinin talebi 2. el Christiaan v.d. Klaauw kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Christiaan v.d. Klaauw saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Christiaan v.d. Klaauw kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Christiaan v.d. Klaauw Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.