Chopard, 1860 yılında Louis-Ulysse Chopard tarafından kurulan bir İsviçre saat markasıdır. Başlangıçta sadece mekanik saatler üretilse de zamanla lüks takı ve aksesuarların da üretimine başlandı. Chopard, kalitesi, tasarımı ve zanaatı ile tanınmaktadır.

Chopard’ın kendine özgü özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Lüks takı ve saat üretimi: Chopard, lüks takı ve saatlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır.
 • Kullanılan malzemeler: Chopard, en kaliteli malzemeleri kullanarak saatlerini üretir.
 • El yapımı: Chopard saatlerinin çoğu el yapımıdır ve her bir saat için ayrı ayrı titizlikle üretilir.

Chopard’ın önemli modellerinden bazıları şunlardır:

Öncelikle belirtmeliyim ki, Chopard saatleri kalitesi ve lüks tasarımları ile ünlüdür ve bu nedenle yüksek fiyat etiketlerine sahiptirler. Aşağıdaki modellerin ortalama fiyatları verilmiştir:

 1. Happy Sport: Bu modelde, hareketli altın nesneler tasarımını canlandırır ve ortalama fiyatı 20.000 – 30.000 TL arasındadır.
 2. Imperiale: Klasik ve zarif tasarımı ile bu modelde ortalama fiyat 20.000 – 30.000 TL arasındadır.
 3. Mille Miglia: Otomobil yarışlarına atıfta bulunan tasarımları ile bu modelde ortalama fiyat 25.000 – 40.000 TL arasındadır.
 4. U.C: Chopard’ın en kaliteli mekanik saat modellerinden biri olan L.U.C, ortalama fiyatı 40.000 – 70.000 TL arasındadır.
 5. Ice Cube: Şeffaf ve düzgün tasarımı ile bu modelde ortalama fiyat 20.000 – 30.000 TL arasındadır.

Bu fiyatlar sadece ortalama fiyatlar olduğundan, belirtilen fiyatlar her bir model için geçerli olmayabilir ve daha yüksek veya daha düşük fiyatlar da bulunabilir. Ayrıca, saatlerin özelliklerine ve malzemelerine göre fiyatlar da değişebilir.

Chopard Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Chopard marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Chopard saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Chopard saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Chopard saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Chopard saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Chopard Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Chopard saat alıcıları ve Chopard saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Chopard Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Chopard saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Chopard markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Chopard Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Chopard saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Chopard erkek kol saatleri ile Chopard bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Chopard erkek kol saatlerinin talebi 2. el Chopard kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Chopard saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Chopard kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Chopard Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Chopard marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Chopard kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Chopard saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.