Chaumet, 1780 yılında Paris, Fransa’da kurulmuş bir lüks takı markasıdır. Marka, Fransız Kraliyet Ailesi ve aristokratlarının tercihi olarak bilinir ve günümüzde hala Fransız eleganlığını ve mükemmeliyetçiliğini yansıtmaktadır.

Chaumet, özellikle mücevher ve saat tasarımlarıyla tanınır. Tasarımları, Fransız estetiğinin yanı sıra modernliği de içermektedir. Marka, kaliteli malzemeleri ve uzman işçilikleri ile ünlüdür.

Teknik olarak, Chaumet saatleri genellikle hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılır ve güç kaynağı olarak kalibre mekanizmalar kullanılır. Ayrıca, saatlerin ekranları ve kordonları da çok dikkatli bir şekilde seçilir ve uygun bir şekilde tasarımlanır.

Chaumet’nin önemli modelleri arasında; Liens, Josephine, Dandy, Class One, Bee My Love, Ekyp, Crown of Light, Liens Serti, Class One Chronograph, Dandy Dual Time, Josephine Aigrette, Bee My Love Eclat, Ekyp Serti, Liens Serti Naturel, Ekyp Sport, Josephine Aigrette Naturel, Bee My Love Naturel, Dandy Dual Time Serti, Crown of Light Serti, Class One Chronograph Serti bulunabilir.

Her bir model, farklı tasarım özellikleri ve fonksiyonları ile benzersizdir ve Chaumet’nin tasarım anlayışını yansıtmaktadır.

Sahibi olduğunuz Chaumet marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Chaumet kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Chaumet saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Chaumet Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Chaumet marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Chaumet saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Chaumet saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Chaumet saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Chaumet saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Chaumet Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Chaumet saat alıcıları ve Chaumet saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Chaumet Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Chaumet saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Chaumet markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Chaumet Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Chaumet saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Chaumet erkek kol saatleri ile Chaumet bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Chaumet erkek kol saatlerinin talebi 2. el Chaumet kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Chaumet saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Chaumet kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Chaumet Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.