Charriol, 1983 yılında Philippe Charriol tarafından kurulan bir lüks saat markasıdır. Marka, ince işçilikli ve zarif tasarımları ile tanınır. Charriol, özellikle altın, platin ve çelik malzemelerle üretilen kol saatleri ile ünlüdür.

Markanın saatleri, öncelikle kadın ve erkek modelleri için tasarlandı ve tasarımları klasik ve modern öğeleri birleştirir. Charriol saatleri, Swiss Made olarak üretilir ve en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir.

Teknik detaylar bakımından, Charriol saatleri genellikle suya dayanıklı ve kolay okunabilir zaman göstergesine sahiptir. Bazı modeller, tarih ve dat göstergesi gibi ek fonksiyonlar da sunabilir.

Aşağıda, Charriol’un en önemli saat modelinin bazıları listelenmiştir:

 1. Saint Tropez
 2. Colvmbvs
 3. Celtic
 4. Round
 5. Twisted Cable
 6. Royal Steel
 7. Senat
 8. Rotonde
 9. Cable Sport
 10. Caviar
 11. Saint Honoré
 12. Bangle
 13. Classique
 14. Sea Snake
 15. Petite
 16. Princess
 17. Royal Gold
 18. Saint Malo
 19. Monaco
 • Saint Tropez: Bu modeller, klasik tasarımları ve zarif işçilikleri ile tanınır. Altın, platin ve çelik malzemeler kullanılır ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.
 • Colvmbvs: Bu modeller, kolay okunabilir zaman göstergesi ve tarih fonksiyonları ile tanınır. Çelik ve altın malzemeler kullanılır ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.
 • Celtic: Bu modeller, klasik tasarımları ve zarif işçilikleri ile tanınır. Altın ve çelik malzemeler kullanılır ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.
 • Round: Bu modeller, daire şeklindeki kasa ve kolay okunabilir zaman göstergesi ile tanınır. Çelik malzemeler kullanılır ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.
 • Twisted Cable: Bu modeller, işlemeli kablolardan oluşan benzersiz tasarımları ile tanınır. Altın, platin ve çelik malzemeler kullanılır ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Bu modeller sadece Charriol markasının birkaç örneğidir ve daha fazla modelli de mevcuttur. Her bir modelin teknik özellikleri ve tasarım detayları değişebilir ve farklı koleksiyonlarda yer alabilir.

Sahibi olduğunuz Charriol marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Charriol kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Charriol saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Charriol Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Charriol marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Charriol saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Charriol saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Charriol saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Charriol saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Charriol Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Charriol saat alıcıları ve Charriol saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Charriol Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Charriol saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Charriol markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Charriol Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Charriol saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Charriol erkek kol saatleri ile Charriol bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Charriol erkek kol saatlerinin talebi 2. el Charriol kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Charriol saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Charriol kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Charriol Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.