Century saat alıcıları, ikinci el Century saat satışı, ikinci el Century saat alan yerler, Century saat alım satım, Century saat alan yerler, Century saat değerleri, Century saat alanlar, Century saat fiyatları, Century saat koleksiyoncuları, Century saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Century marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Century kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Century saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Century Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Century marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Century saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Century saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Century saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Century saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Century Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Century saat alıcıları ve Century saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Century Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Century saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Century markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Century Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Century saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Century erkek kol saatleri ile Century bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Century erkek kol saatlerinin talebi 2. el Century kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Century saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Century kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Century Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.