Carl F. Bucherer, 1888 yılında Lucerne, İsviçre’de kurulmuş bir saat markasıdır. Bu marka, zamanın tasarım ve teknolojik ilerlemelerine uygun şekilde tasarım ve üretim yapmak için kendini sürekli olarak geliştirmeyi amaçlar.

Carl F. Bucherer, kalitesi, performansı ve estetiği bir arada sunan saatleri ile tanınır. Bu marka, tasarım ve teknolojik açıdan öncü saatler sunmak için birçok inovasyon ve ileri teknolojik çözümlere yatırım yapmıştır.

Carl F. Bucherer’in en önemli modelleri arasında Manero Flyback, Patravi TravelTec, Pathos round ve Alacria Royalty bulunur. Bu modeller, fonksiyonel ve estetik özellikleri ile dikkat çeker. Örneğin, Manero Flyback, çoklu zaman dilimi ve yanıt verme hızı ile öne çıkan bir dakika tekrarı fonksiyonu sunar. Patravi TravelTec ise, hava yolculuğu sırasında gerekli olan zaman dilimini değiştirmek için kolay bir yol sunar.

Carl F. Bucherer saatlerinin ortalama fiyatları, 2.000 – 20.000 CHF arasında değişebilir. Örneğin, Manero Flyback modelinin fiyatı yaklaşık 8.000 – 10.000 CHF arasında değişirken, Patravi TravelTec modelinin fiyatı yaklaşık 5.000 – 7.000 CHF arasındadır.

Carl F. Bucherer, İsviçre saat endüstrisinin birçok önde gelen markasından biridir ve müşterilerine en yüksek kalite ve performansı sunmayı amaçlar.

Sahibi olduğunuz Carl F. Bucherer marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Carl F. Bucherer kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Carl F. Bucherer saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Carl F. Bucherer Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Carl F. Bucherer marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Carl F. Bucherer saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Carl F. Bucherer saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Carl F. Bucherer saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Carl F. Bucherer saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Carl F. Bucherer Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Carl F. Bucherer saat alıcıları ve Carl F. Bucherer saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Carl F. Bucherer Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Carl F. Bucherer saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Carl F. Bucherer markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Carl F. Bucherer Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Carl F. Bucherer saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Carl F. Bucherer erkek kol saatleri ile Carl F. Bucherer bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Carl F. Bucherer erkek kol saatlerinin talebi 2. el Carl F. Bucherer kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Carl F. Bucherer saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Carl F. Bucherer kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Carl F. Bucherer Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.