C.H. Wolf, Almanya merkezli bir saat markasıdır ve tarihi 1900’lere kadar dayanır. Marka, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunmak için tasarım ve üretim konularında uzmanlaşmıştır.

C.H. Wolf saatleri, öncelikle dayanıklılık ve hassasiyet kriterlerine göre tasarlandı. Her bir saat, kalibrasyon için gerekli olan tüm teknik detaylarla birlikte üretilir ve kalibrasyon işlemi sırasında test edilir. Marka, saatlerinin güvenilirliğini ve hassasiyetini koruyabilmek için sürekli olarak güncel teknolojileri ve malzemeleri kullanır.

C.H. Wolf, birçok farklı model sunar. Bunlar arasında klasik tarzdaki günlük kullanım için tasarlanmış modeller, profesyonel kullanım için tasarlandığı düşünülen modeller ve zamanlamaya odaklanan özel modeller bulunur. Markanın en önemli modelli arasında:

 1. Classic Moon Phase
 2. Grand Regulateur
 3. Minutenrepetition
 4. Tourbillon
 5. Chronograph
 6. Automatic
 7. Power Reserve
 8. Dual Time
 9. Perpetual Calendar
 10. Skeleton
 11. World Time
 12. GMT
 13. Day-Date
 14. Annual Calendar
 15. Minute Repeater
 16. Moonphase
 17. Big Date
 18. Pilot
 19. Split Second Chronograph
 20. Alarm

Ortalama fiyatlar, modellere ve özelliklere göre değişebilir. Ancak, C.H. Wolf saatlerinin ortalama fiyatı 4.000 – 10.000 Euro arasında değişebilir.

Sahibi olduğunuz C.H. Wolf marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? C.H. Wolf kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. C.H. Wolf saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

C.H. Wolf Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. C.H. Wolf marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. C.H. Wolf saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. C.H. Wolf saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. C.H. Wolf saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise C.H. Wolf saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

C.H. Wolf Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu C.H. Wolf saat alıcıları ve C.H. Wolf saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

C.H. Wolf Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak C.H. Wolf saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz C.H. Wolf markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

C.H. Wolf Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. C.H. Wolf saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: C.H. Wolf erkek kol saatleri ile C.H. Wolf bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el C.H. Wolf erkek kol saatlerinin talebi 2. el C.H. Wolf kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el C.H. Wolf saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

C.H. Wolf kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

C.H. Wolf Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.