BWC-Swiss, bir İsviçre saat markasıdır. Markanın kuruluş tarihi kesin olarak belirlenmemiştir, ancak İsviçre saat endüstrisinin geleneksel ve prestijli bir markası olarak kabul edilir.

BWC-Swiss saatleri, tasarım ve teknik açıdan üst düzeydir. İsviçre saat endüstrisinin standartlarına uygun olarak, yüksek hassasiyetli mekanik veya quartz çalışma prensiplerine sahip olabilirler. Modelleri, klasik veya modern tarzda tasarımlar sunabilir ve fonksiyonel özellikleri, basit veya ileri seviye olabilir.

Aşağıdaki BWC-Swiss modellerinden bazıları:

 1. BWC-Swiss Classic
 2. BWC-Swiss Sport
 3. BWC-Swiss GMT
 4. BWC-Swiss Diver
 5. BWC-Swiss Chronograph
 6. BWC-Swiss Automatic
 7. BWC-Swiss Lady
 8. BWC-Swiss Moonphase
 9. BWC-Swiss Perpetual Calendar
 10. BWC-Swiss Tourbillon
 11. BWC-Swiss World Time
 12. BWC-Swiss Power Reserve
 13. BWC-Swiss Skeleton
 14. BWC-Swiss Minimalist
 15. BWC-Swiss Quartz
 16. BWC-Swiss Classic Moonphase
 17. BWC-Swiss Classic Chronograph
 18. BWC-Swiss Classic Automatic
 19. BWC-Swiss Classic Lady
 20. BWC-Swiss Classic Power Reserve

Ortalama fiyatları, saat modeline ve içeriğine göre değişebilir. Bazı modeller, 200 dolardan başlayarak, diğerleri ise 20.000 dolardan fazla olabilir. Özellikle, daha ileri seviye fonksiyonları olan veya daha lüks malzemeler kullanılan modeller daha yüksek fiyat etiketine sahip olabilir.

Sahibi olduğunuz BWC-Swiss marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? BWC-Swiss kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. BWC-Swiss saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

BWC-Swiss Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. BWC-Swiss marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. BWC-Swiss saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. BWC-Swiss saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. BWC-Swiss saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise BWC-Swiss saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

BWC-Swiss Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu BWC-Swiss saat alıcıları ve BWC-Swiss saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

BWC-Swiss Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak BWC-Swiss saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz BWC-Swiss markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

BWC-Swiss Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. BWC-Swiss saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: BWC-Swiss erkek kol saatleri ile BWC-Swiss bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el BWC-Swiss erkek kol saatlerinin talebi 2. el BWC-Swiss kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el BWC-Swiss saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

BWC-Swiss kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

BWC-Swiss Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.