Bruno Söhnle adlı Alman markası, 1997 yılında kurulmuştur. Bu marka, lüks ve kaliteli saatlerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Bruno Söhnle saatleri, klasik ve modern stilin mükemmel bir kombinasyonunu yansıtmaktadır.

Bruno Söhnle saatleri, en yüksek kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Marka, saatlerinde öncelikli olarak güvenilirliği ve hassasiyeti vurgulamaktadır. Ayrıca, tasarımları da oldukça özenli bir şekilde yapılmaktadır ve kullanıcıların zevkine hitap etmek için farklı seçenekler sunulmaktadır.

Bruno Söhnle saatlerinin teknik detayları arasında, çalışma prensipleri, kasaların malzemesi, kullanılan akıllı mekanizmalar, vakum kaplamalar ve su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır.

Önemli Bruno Söhnle modelleri arasında şunlar bulunabilir:

 1. Urban
 2. Urban Chronograph
 3. Urban Automatic
 4. Urban Moonphase
 5. Urban Power Reserve
 6. Glashütte
 7. Glashütte Automatic
 8. Glashütte Moonphase
 9. Glashütte Chronograph
 10. Glashütte Power Reserve
 11. Ferro
 12. Ferro Automatic
 13. Ferro Chronograph
 14. Ferro Moonphase
 15. Ferro Power Reserve
 16. Manero
 17. Manero Automatic
 18. Manero Chronograph
 19. Manero Moonphase
 20. Manero Power Reserve

Ortalama Bruno Söhnle saat fiyatları, 1.000 – 5.000 Euro arasında değişebilir. Ancak, fiyatlar modellere ve özelliklere göre değişebilir.

Sahibi olduğunuz Bruno Söhnle marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Bruno Söhnle kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Bruno Söhnle saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bruno Söhnle Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Bruno Söhnle marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Bruno Söhnle saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Bruno Söhnle saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Bruno Söhnle saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Bruno Söhnle saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Bruno Söhnle Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Bruno Söhnle saat alıcıları ve Bruno Söhnle saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Bruno Söhnle Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Bruno Söhnle saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Bruno Söhnle markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Bruno Söhnle Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Bruno Söhnle saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Bruno Söhnle erkek kol saatleri ile Bruno Söhnle bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Bruno Söhnle erkek kol saatlerinin talebi 2. el Bruno Söhnle kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Bruno Söhnle saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Bruno Söhnle kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Bruno Söhnle Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.