Bremont adlı saat markası 2003 yılında Brithish erkek kardeşler Nick ve Giles English tarafından kurulmuştur. Bremont, havacılık ve askeri tarihin esintilerini taşıyan, kaliteli ve dayanıklı saatler üretmeyi amaçlamaktadır.

Bremont saatlerinin teknik özellikleri arasında üç katmanlı “trip-tek” kasa tasarımı, hardend ve anti-korozyon kaplamalı çelik kasa, COSC sertifikalı kalibrasyonlu Swiss otomatik mekanizma, Sapphire cam koruyucu, 200 metreye kadar su geçirmezlik gibi özellikler bulunmaktadır.

Bremont, birçok farklı tasarıma sahip olan birçok model sunmaktadır. Önemli Bremont modelleri arasında aşağıdakiler bulunabilir:

 1. Bremont U-2
 2. Bremont Martin-Baker MB II
 3. Bremont Supermarine S500
 4. Bremont Alt1-C
 5. Bremont Kingfisher
 6. Bremont Solo
 7. Bremont MBI
 8. Bremont MBII
 9. Bremont MBIII
 10. Bremont ALT1-P
 11. Bremont ALT1-Z
 12. Bremont AJ-II
 13. Bremont BC-S Eagle
 14. Bremont P-51
 15. Bremont Boeing Model 247
 16. Bremont 1918
 17. Bremont Victory
 18. Bremont Codebreaker
 19. Bremont Jaguar MKI
 20. Bremont Wright Flyer.

Ortalama fiyatları, model ve özelliklerine göre değişmekle birlikte, Bremont saatlerinin fiyatları genellikle 4.000 ila 20.000 dolar arasında değişebilir.

Sahibi olduğunuz Bremont marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Bremont kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Bremont saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bremont Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Bremont marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Bremont saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Bremont saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Bremont saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Bremont saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Bremont Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Bremont saat alıcıları ve Bremont saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Bremont Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Bremont saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Bremont markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Bremont Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Bremont saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Bremont erkek kol saatleri ile Bremont bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Bremont erkek kol saatlerinin talebi 2. el Bremont kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Bremont saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Bremont kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Bremont Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.