Bomberg saat markası, 2012 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Marka, modern ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Bomberg saatleri, kaliteli malzemeler ve gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Özellikle kasa ve kayışlarının kalınlığı ve benzersiz tasarımları, markanın öne çıkan özelliklerindendir.

Bomberg saatlerinin teknik detayları arasında, Swiss Made quartz ve mekanik hareketli modeller bulunmaktadır. Quartz modelleri, güncel saatli ve tarihli özelliklere sahiptir ve günlük kullanım için idealdir. Mekanik modeller ise el yapımı ve daha özenli bir tasarıma sahiptir.

Bomberg’in önemli 20 modelleri arasında; BB-01, BB-02, BB-03, BB-04, BB-05, BB-06, BB-07, BB-08, BB-09, BB-10, BB-11, BB-12, BB-13, BB-14, BB-15, BB-16, BB-17, BB-18, BB-19 ve BB-20 modelleri bulunmaktadır. Her modelin fiyatı farklılık gösterir ve ortalama fiyatları 1000-2000 dolar arasında değişebilir.

Bomberg saatlerinin kalitesi ve benzersiz tasarımları, markanın popüler olmasını ve talebin artmasını sağlamıştır. Eğer kaliteli ve şık bir saat arıyorsanız, Bomberg saatleri size uygun olabilir.

Sahibi olduğunuz Bomberg marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Bomberg kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Bomberg saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bomberg Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Bomberg marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Bomberg saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Bomberg saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Bomberg saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Bomberg saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Bomberg Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Bomberg saat alıcıları ve Bomberg saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Bomberg Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Bomberg saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Bomberg markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Bomberg Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Bomberg saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Bomberg erkek kol saatleri ile Bomberg bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Bomberg erkek kol saatlerinin talebi 2. el Bomberg kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Bomberg saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Bomberg kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Bomberg Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.