blu saat alıcıları, ikinci el blu saat satışı, ikinci el blu saat alan yerler, blu saat alım satım, blu saat alan yerler, blu saat değerleri, blu saat alanlar, blu saat fiyatları, blu saat koleksiyoncuları, blu saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz blu marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? blu kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. blu saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

blu Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. blu marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. blu saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. blu saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. blu saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise blu saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

blu Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu blu saat alıcıları ve blu saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

blu Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak blu saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz blu markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

blu Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. blu saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: blu erkek kol saatleri ile blu bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el blu erkek kol saatlerinin talebi 2. el blu kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el blu saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

blu kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

blu Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.