Berne saat alıcıları, ikinci el Berne saat satışı, ikinci el Berne saat alan yerler, Berne saat alım satım, Berne saat alan yerler, Berne saat değerleri, Berne saat alanlar, Berne saat fiyatları, Berne saat koleksiyoncuları, Berne saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Berne marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Berne kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Berne saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Berne Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Berne marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Berne saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Berne saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Berne saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Berne saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Berne Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Berne saat alıcıları ve Berne saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Berne Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Berne saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Berne markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Berne Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Berne saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Berne erkek kol saatleri ile Berne bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Berne erkek kol saatlerinin talebi 2. el Berne kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Berne saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Berne kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Berne Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.