Berne saat, Berne saat alanlar, Berne saat alan yerler, Berne saat alıcıları, Berne saat alım satım, ikinci el Berne saat alanlar, ikinci el Berne saat alan yerler, ikinci el Berne saat alıcıları, ikinci el Berne saat alım satım, Berne kol saati alanlar,

Berne Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz hemen nakite çevirebilirsiniz.
Lütfen WhasApp\’tan bize mesaj yazın:

 1. Berne marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Berne saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Berne saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Berne saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Berne saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Berne Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu ikinci el Berne saat alıcıları ve Berne saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Berne Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak ikinci el Berne saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Berne markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Berne Saat Alanlar 

Bu soru çok alan içerir. İkinci el Berne saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Berne erkek kol saatleri ile Berne bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Berne erkek kol saatlerinin talebi 2. el Berne kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Berne saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Berne kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Berne Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Berne marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Berne kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Berne saatlerinin fiyatları konusunda sizlere websitemiz üzerinden bilgi vermek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.