Ball saat alıcıları, ikinci el Ball saat satışı, ikinci el Ball saat alan yerler, Ball saat alım satım, Ball saat alan yerler, Ball saat değerleri, Ball saat alanlar, Ball saat fiyatları, Ball saat koleksiyoncuları, Ball saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Ball marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Ball kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Ball saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ball Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Ball marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Ball saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Ball saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Ball saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Ball saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Ball Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Ball saat alıcıları ve Ball saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Ball Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Ball saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Ball markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Ball Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Ball saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Ball erkek kol saatleri ile Ball bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Ball erkek kol saatlerinin talebi 2. el Ball kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Ball saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Ball kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Ball Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.