Audemars Piguet, 1875 yılında Jules Louis Audemars ve Edward Auguste Piguet tarafından Le Brassus, İsviçre’de kurulan bir lüks saat markasıdır. Marka, mükemmeliyetçi yaklaşımı, inovasyonları ve ustaca işçilikleri ile öne çıkar.

Audemars Piguet, kendine özgü tasarımları, ileri teknolojik özellikleri ve üstün malzemeleri ile tanınır. Marka, tarih boyunca birçok önemli saat modelini piyasaya sürdü ve bugün de çok sayıda farklı koleksiyon sunmaktadır.

Audemars Piguet, birçok farklı saat modeli sunmaktadır ve bu modeller arasında farklı fonksiyonlar, tasarımlar ve fiyatlar bulunabilir.

Aşağıda, Audemars Piguet’nin önemli saat modelinin kısa bir açıklaması ve ortalama fiyatları verilmiştir:

 1. Royal Oak: Audemars Piguet’nin en ünlü ve en popüler saat modelidir. Ortalama fiyatı 20.000 dolardan başlar.
 2. Royal Oak Offshore: Royal Oak’un güncellenmiş ve sportif versiyonudur. Ortalama fiyatı 20.000 dolardan başlar.
 3. Millenary: Bu model, daire şeklinde tasarımı ve yapısal bileşenleri ile öne çıkar. Ortalama fiyatı 30.000 dolardan başlar.
 4. Jules Audemars: Bu model, Audemars Piguet’nin klasik tarzını yansıtır ve ortalama fiyatı 20.000 dolardan başlar.
 5. Code 11.59: Yeni bir koleksiyon olarak tanımlanabilir ve ortalama fiyatı 30.000 dolardan başlar.
 6. Royal Oak Selfwinding: Royal Oak’un otomatik versiyonudur ve ortalama fiyatı 15.000 dolardan başlar.
 7. Royal Oak Concept: Bu model, Audemars Piguet’nin en son teknolojik özelliklerini sunar ve ortalama fiyatı 500.000 dolardan başlar.
 8. Royal Oak Chronograph: Royal Oak’un cronograf versiyonudur ve ortalama fiyatı 25.000 dolardan başlar.
 9. Royal Oak Frosted Gold: Bu model, frosted altın malzemelerle üretilmiştir ve ortalama fiyatı 50.000 dolardan başlar.
 10. Royal Oak Tourbillon Extra-Thin: Bu model, ince ve zarif bir tasarıma sahiptir ve ortalama fiyatı 250.000 dolardan başlar.
 11. Royal Oak Perpetual Calendar: Bu model, sürekli takvim fonksiyonları sunar ve ortalama fiyatı 100.000 dolardan başlar.
 12. Royal Oak Grande Complication: Bu model, çok sayıda komplikasyon fonksiyonları sunar ve ortalama fiyatı 1.000.000 dolardan başlar.
 13. Royal Oak Offshore Diver: Royal Oak Offshore’un dalış saati versiyonudur ve ortalama fiyatı 20.000 dolardan başlar.
 14. Royal Oak Offshore Chronograph: Royal Oak Offshore’un cronograf versiyonudur ve ortalama fiyatı 25.000 dolardan başlar.
 15. Royal Oak Offshore Safari: Bu model, doğal ortamlarda kullanım için tasarlandı ve ortalama fiyatı 25.000 dolardan başlar.
 16. Royal Oak Offshore LeBron James: LeBron James tarafından desteklenen bir saat modelidir ve ortalama fiyatı 25.000 dolardan başlar.
 17. Royal Oak Offshore Michael Schumacher: Michael Schumacher tarafından desteklenen bir saat modelidir ve ortalama fiyatı 25.000 dolardan başlar.
 18. Royal Oak Dual Time: Bu model, iki farklı zaman dilimi gösterebilen bir saattir ve ortalama fiyatı 20.000 dolardan başlar.
 19. Royal Oak Offshore Chrono-Tourbillon: Bu model, cronograf ve tourbillon fonksiyonlarını birleştirir ve ortalama fiyatı 500.000 dolardan başlar.
 20. Royal Oak Offshore Alinghi Team: Alinghi takımı tarafından desteklenen bir saat modelidir ve ortalama fiyatı 25.000 dolardan başlar.

Bu fiyatlar, ortalama fiyatlar olduğundan, modelden modele ve ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Ayrıca, saatlerin fonksiyonları, malzemeleri ve diğer özelliklerine göre de fiyatlar değişebilir.

Audemars Piguet Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Audemars Piguet marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Audemars Piguet saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Audemars Piguet saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Audemars Piguet saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Audemars Piguet saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Audemars Piguet Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Audemars Piguet saat alıcıları ve Audemars Piguet saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Audemars Piguet Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Audemars Piguet saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Audemars Piguet markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Audemars Piguet Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Audemars Piguet saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Audemars Piguet erkek kol saatleri ile Audemars Piguet bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Audemars Piguet erkek kol saatlerinin talebi 2. el Audemars Piguet kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Audemars Piguet saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Audemars Piguet kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Audemars Piguet Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.

Sahibi olduğunuz Audemars Piguet marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Audemars Piguet kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Audemars Piguet saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.