Askania saat alıcıları, ikinci el Askania saat satışı, ikinci el Askania saat alan yerler, Askania saat alım satım, Askania saat alan yerler, Askania saat değerleri, Askania saat alanlar, Askania saat fiyatları, Askania saat koleksiyoncuları, Askania saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Askania marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Askania kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Askania saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Askania Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Askania marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Askania saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Askania saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Askania saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Askania saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Askania Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Askania saat alıcıları ve Askania saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Askania Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Askania saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Askania markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Askania Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Askania saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Askania erkek kol saatleri ile Askania bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Askania erkek kol saatlerinin talebi 2. el Askania kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Askania saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Askania kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Askania Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.