Artya saat alıcıları, ikinci el Artya saat satışı, ikinci el Artya saat alan yerler, Artya saat alım satım, Artya saat alan yerler, Artya saat değerleri, Artya saat alanlar, Artya saat fiyatları, Artya saat koleksiyoncuları, Artya saat uzmanı.

Sahibi olduğunuz Artya marka saatinizi satmak mı istiyorsunuz? Artya kol saatlerininin güncel piyasa değerleri değişmektedir. Artya saat fiyatları konusunda sizleri websitemiz üzerinden bilgilendirmek çok zor. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Artya Saat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yapmanız gereken aslında çok kolay. 2 dakikanızı ayırarak alanında uzman kişilerden güncel piyasa fiyatı öğrenebilirsiniz. Satmak isterseniz de %3 – %15 arasında değişen hizmet bedeliyle hemen nakite çevirebilirsiniz.

 1. Artya marka saatinizin ön yüzünün yakından fotoğrafını çekiniz
 2. Artya saatinizin arka kapak fotoğrafını çekiniz.
 3. Artya saatin kordonlarını da kapsayacak şekilde tam boy ön ve arka fotoğrafını çekiniz.
 4. Artya saatinize ait sertifika, fatura ve kutu var ise fotoğraf çekiniz.
 5. Saatinizin orijinalliği ile ilgili şüphe oluşur ise Artya saatin arka kapağı çıkarılarak makine kısmı incelenir.

Artya Saat Alıcıları

Şirketimizin iletişimde olduğu Artya saat alıcıları ve Artya saat koleksiyonerleri bulunmaktadır. Saatiniz modeline göre bu alanda ilgili kişileri portföyümüzde bulundurmaktayız.

Artya Saat Alan Yerler

Antika Toplayıcıları olarak Artya saat alan yerler hizmetimiz mevcuttur. İster adresinizden alım yapalım isterseniz Artya markalı saatinizi mağazamıza getirerek satışını gerçekleştirin.

Artya Saat Alanlar Kimlerdir?

Bu soru çok alan içerir. Artya saat alanlar iş adamlarından sanatçılara kadar bir çok saat meraklısı firmamızın değişmez müşterisidir.

Önemli bilgi: Artya erkek kol saatleri ile Artya bayan kol saatleri arasında ciddi fiyat farkları olabilir. 2. el Artya erkek kol saatlerinin talebi 2. el Artya kadın kol saatlerine göre daha fazladır. İkinci el Artya saat alım satım piyasası talebe göre değişiklikler gösterebilir.

Artya kol saati alım satımında bazı şirket uygulamalarımız mevcuttur. Alıcı satıcının gelecekte sorun yaşamaması için alıcı ve satıcı ürünle ilgili alım satım sözleşmesi imzalar.

Artya Saatlerinin Önemi

 1. Önemli bir aksesuardır
 2. Bilekliler gibi değiştirilebilir.
 3. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 4. Farklı kadran ölçülerde olabilir.
 5. Mekanik, otomatik gibi seçenekler mevcutur.
 6. Birçok farklı modeli mevcuttur.
 7. Pahalı modelleri veya uygun fiyatlı modelleri vardır.