Porselen, Porselen fiyatları, Antika Porselen alanlar, Antika Porselen alan yerler, Antika Porselen alım satım, Antika Porselen alan antikacılar, Antika Porselen fiyatları, Antika Porselen müzayede, Antika Porselen alıcıları, Porselen koleksiyoncuları, eski Porselen satın alanlar, Antika Porselen nasıl satabilirim?, eski Porselen satın alan şirketler, eski Antika Porselen.

Porselen alanlar, Antika Toplayıcıları olarak değerlendirmek istediğiniz ve sahibi olduğunuz antikalarınızı, Antika Porselen alan yerler olarak almak için hizmet vermekteyiz. Yerimiz İstanbul Sultanahmet tedir. Porselen koleksiyoncusu olduğumuz gibi Porselen alım satım da yapmaktayız. Sizde 1506 yılındı yapılmış tarihi yapıdaki 496 m2 mağazamıza gelerek Antika Porselen değerini yüz yüze görüşme ile öğrenebilirsiniz. İsterseniz adrese yaptığımız hizmetle bizde yerinde incelemede bulunabiliriz.

Antika Porselen Fiyatları

Bir Antika Porselen fiyatları genellikle bir koleksiyoncunun ona biçeceğini koleksiyonluk değerine göre belirlenir. Bir antikacı ve Antika Porselen koleksiyoneri olarak, neyin Antika Porselen olduğunu veya olmadığını anlamak, satın alma ve satış süreciniz için çok önemlidir. Sahibi olduğunuz Porselen, çok nadir bir eser olabileceği gibi piyasada onlarca örneği bulunan, koleksiyoncuların artık ilgi göstermediği bir parçada olabilir. Porselen tamamı eski, yaşlı veya antika sayılmaz. Önemli olan kriter nadir bulunan Antika Porselen olmasıdır. Bu nadirlik ona değer olarak artış sağlayacaktır.

Yanlış terminolojiyi kullanmak, ticari satış bütünlüğünüzün kolayca zarar görmesine neden olabilir, bu nedenle gerçekleri bilmek önemlidir. Oxford Sözlüğü, “antika” yı “yaşı ve kalitesi nedeniyle yüksek değeri olan bir mobilya veya sanat eseri gibi bir koleksiyon nesnesi” olarak tanımlar.

Antika Porselen Alan Yerler

Porselen alan yerleri arıyorsanız bu alanda uzaman Antika Toplayıcıları hizmet vermektedir. Ticaret standardı veya belki de neyin değerli Antika Porselen olduğuna dair “net” bir tanım, 100 yıldan daha eski bir öğedir. Bazıları 50 yaşın üzerindeki eşyaların antika olarak kabul edilmesi gerektiğine inanıyor ve bazıları 80 yıllık bir kalem kullanıyor. Antikacılar arasında hararetle tartışılan bir konudur. Yeni eşyalar her yıl yaşlandıkça antika hale geliyor.

Bu nedenle Antika Porselen ekspertiz yapılması gerekmektedir. Antika Porselen eksper hizmeti için bizimle iletişime geçerek konusunda uzman kişilerden bilgi almalısınız.

Antika Porselen Alım Satım

Şirketimiz antika Porselen alım satım alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve alım satım alanındaki sosyal birikimle sizlere doğru sonuçlar üretmektedir. Uzmanların çoğu, Porselen 50 yaşın üzerindeki ancak 100 yaşın altındaki eşyaların eski veya koleksiyon olarak adlandırılabileceği, ancak antika olarak adlandırılamayacağı konusunda hemfikir. Eski, ama o kadar eski değil.

Porselen ticaret standartları, “antika” kelimesinin aşırı kullanımı olduğu için “eski” terimini kullanma konusunda katı değildir.

Giderek daha fazla sayıda Porselen alıcısı, zanaatkarlar tarafından hazırlanmış gerçekten benzersiz sanatsal öğeler satın almak için hazırdır.

Antika Porselen Alanlar

Antika Toplayıcıları, tüm Antika Porselen alanlar ve koleksiyon malzemelerimizin doğru şekilde ekspertiz edildiğiniz bilmek güzel, bu nedenle yanıltıcı satın alma olmadığından emin olabilirsiniz. Daha da iyisi, Porselen uzmanları Türkiye\’de çok seçkin isimlerdir. İstanbul\’un en büyük antika merkezlerinden biri olarak mağazamıza ziyaret ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Binalarımızda gezintiye çıkarak ve dönüştürülmüş eski lambalardan antik antika seramiklere kadar her şeyi keşfederek bir gün geçirebilirsiniz. Keşfetmek için bir gün ayırın ve sevdiğiniz o özel antika eşyaları bulursanız, arabaya sığmıyorsa her zaman evinize teslim edebiliriz.

Antika Porselen Alıcıları

Antika Porselen alıcıları genellikle bu tür eserlere tutkusu olan ve Porselen koleksiyonculuğu konusunda bilgi sahibi profesyonel koleksiyonerlerdir. Genellikle iş adamları bu tür Porselen koleksiyonerliği yapma arzusunu taşır. Yurtiçi ve yurtdışı antika Porselen alıcıları ile firmamız iletişim halindedir. Bu tür alıcılarla kurulan bağlantılar vesilesi ile elinizdeki Porselen alıcılara daha kolay ve güvenilir ilişkilerle ulaştırılır.