Madalya, Madalya fiyatları, Antika Madalya alanlar, Antika Madalya alan yerler, Antika Madalya alım satım, Antika Madalya alan antikacılar, Antika Madalya fiyatları, Antika Madalya müzayede, Antika Madalya alıcıları, Madalya koleksiyoncuları, eski Madalya satın alanlar, Antika Madalya nasıl satabilirim?, eski Madalya satın alan şirketler, eski Antika Madalya.

Madalya alanlar, Antika Toplayıcıları olarak değerlendirmek istediğiniz ve sahibi olduğunuz antikalarınızı, Antika Madalya alan yerler olarak almak için hizmet vermekteyiz. Yerimiz İstanbul Sultanahmet tedir. Madalya koleksiyoncusu olduğumuz gibi Madalya alım satım da yapmaktayız. Sizde 1506 yılındı yapılmış tarihi yapıdaki 496 m2 mağazamıza gelerek Antika Madalya değerini yüz yüze görüşme ile öğrenebilirsiniz. İsterseniz adrese yaptığımız hizmetle bizde yerinde incelemede bulunabiliriz.

Antika Madalya Fiyatları

Bir Antika Madalya değeri genellikle bir koleksiyoncunun ona biçeceğini koleksiyonluk değerine göre belirlenir. Bir antikacı ve Antika Madalya koleksiyoneri olarak, neyin Antika Madalya olduğunu veya olmadığını anlamak, satın alma ve satış süreciniz için çok önemlidir. Sahibi olduğunuz Madalya, çok nadir bir eser olabileceği gibi piyasada onlarca örneği bulunan, koleksiyoncuların artık ilgi göstermediği bir parçada olabilir. Madalya tamamı eski, yaşlı veya antika sayılmaz. Önemli olan kriter nadir bulunan Antika Madalya olmasıdır. Bu nadirlik ona değer olarak artış sağlayacaktır.

Yanlış terminolojiyi kullanmak, ticari satış bütünlüğünüzün kolayca zarar görmesine neden olabilir, bu nedenle gerçekleri bilmek önemlidir. Oxford Sözlüğü, “antika” yı “yaşı ve kalitesi nedeniyle yüksek değeri olan bir mobilya veya sanat eseri gibi bir koleksiyon nesnesi” olarak tanımlar.

Antika Madalya Alan Yerler

Ticaret standardı veya belki de neyin değerli Antika Madalya olduğuna dair “net” bir tanım, 100 yıldan daha eski bir öğedir. Bazıları 50 yaşın üzerindeki eşyaların antika olarak kabul edilmesi gerektiğine inanıyor ve bazıları 80 yıllık bir kalem kullanıyor. Antikacılar arasında hararetle tartışılan bir konudur. Yeni eşyalar her yıl yaşlandıkça antika hale geliyor.

Bu nedenle Antika Madalya ekspertiz yapılması gerekmektedir. Antika Madalya eksper hizmeti için bizimle iletişime geçerek konusunda uzman kişilerden bilgi almalısınız.

Madalya Alım Satım

Uzmanların çoğu, Madalya 50 yaşın üzerindeki ancak 100 yaşın altındaki eşyaların eski veya koleksiyon olarak adlandırılabileceği, ancak antika olarak adlandırılamayacağı konusunda hemfikir. Eski, ama o kadar eski değil.

Madalya ticaret standartları, “antika” kelimesinin aşırı kullanımı olduğu için “eski” terimini kullanma konusunda katı değildir.

Giderek daha fazla sayıda Madalya alıcısı, zanaatkarlar tarafından hazırlanmış gerçekten benzersiz sanatsal öğeler satın almak için hazırdır.

Antika Madalya Alanlar

Antika Toplayıcıları, tüm Antika Madalya alanlar ve koleksiyon malzemelerimizin doğru şekilde ekspertiz edildiğiniz bilmek güzel, bu nedenle yanıltıcı satın alma olmadığından emin olabilirsiniz. Daha da iyisi, Madalya uzmanları Türkiye\’de çok seçkin isimlerdir. İstanbul\’un en büyük antika merkezlerinden biri olarak mağazamıza ziyaret ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Binalarımızda gezintiye çıkarak ve dönüştürülmüş eski lambalardan antik antika seramiklere kadar her şeyi keşfederek bir gün geçirebilirsiniz. Keşfetmek için bir gün ayırın ve sevdiğiniz o özel antika eşyaları bulursanız, arabaya sığmıyorsa her zaman evinize teslim edebiliriz.

Emin Sinan, Kadırga Limanı Cd. No:89
Fatih / İstanbul
+90 533 069 05 55