Limoges Porselen, Limoges Porselen fiyatları, Antika Limoges Porselen alanlar, Antika Limoges Porselen alan yerler, Antika Limoges Porselen alım satım, Antika Limoges Porselen alan antikacılar, Antika Limoges Porselen fiyatları, Antika Limoges Porselen müzayede, Antika Limoges Porselen alıcıları, Limoges Porselen koleksiyoncuları, eski Limoges Porselen satın alanlar, Antika Limoges Porselen nasıl satabilirim?, eski Limoges Porselen satın alan şirketler, eski Antika Limoges Porselen.

Limoges Porselen alanlar, Antika Toplayıcıları olarak değerlendirmek istediğiniz ve sahibi olduğunuz antikalarınızı, Antika Limoges Porselen alan yerler olarak almak için hizmet vermekteyiz. Yerimiz İstanbul Sultanahmet tedir. Limoges Porselen koleksiyoncusu olduğumuz gibi Limoges Porselen alım satım da yapmaktayız. Sizde 1506 yılındı yapılmış tarihi yapıdaki 496 m2 mağazamıza gelerek Antika Limoges Porselen değerini yüz yüze görüşme ile öğrenebilirsiniz. İsterseniz adrese yaptığımız hizmetle bizde yerinde incelemede bulunabiliriz.

Limoges Porseleni, Fransa’nın Limoges şehrinde 18. yüzyıldan itibaren üretilen bir tür porselendir. Bu porselenin özelliği, yüksek kaliteli beyaz kilin kullanılması ve sır kaplamasının son derece ince ve saydam olmasıdır.

Tarihi

Limoges Porseleni, Fransız Krallığı’nın güneyindeki Limousin bölgesinde 18. yüzyılda başladı. Bölgede bulunan zengin kaolin kaynakları sayesinde, bölge halkı porselen üretimi konusunda uzmanlaştı. Bu süreçte, Limoges Porseleni, Fransa ve dünya genelinde popüler hale geldi.

Türleri

Antika Limoges Porseleni, çeşitli türleriyle bilinir. Bunlar arasında çay takımları, kahve takımları, yemek takımları, vazolar, şamdanlar, porselen heykeller ve biblolar yer alır.

Çeşitleri

Antika Limoges Porseleni, farklı tarzlarda üretilmiştir. Bunlar arasında Rokoko, Barok, Neoklasik, Art Nouveau, Art Deco ve Modernist tarzlar yer alır.

Önemli Markalar

Antika Limoges Porseleni, çeşitli markalar tarafından üretilmiştir. Bunlar arasında Haviland, T & V, B & Co., Guérin, A. Lanternier, GDA ve Chamart gibi önemli markalar yer alır. Bu markaların porselenleri, kaliteli ve zarif tasarımlarıyla tanınır.

Antika Limoges Porselen Fiyatları

Bir Antika Limoges Porselen fiyatları genellikle bir koleksiyoncunun ona biçeceğini koleksiyonluk değerine göre belirlenir. Bir antikacı ve Antika Limoges Porselen koleksiyoneri olarak, neyin Antika Limoges Porselen olduğunu veya olmadığını anlamak, satın alma ve satış süreciniz için çok önemlidir. Sahibi olduğunuz Limoges Porselen, çok nadir bir eser olabileceği gibi piyasada onlarca örneği bulunan, koleksiyoncuların artık ilgi göstermediği bir parçada olabilir. Limoges Porselen tamamı eski, yaşlı veya antika sayılmaz. Önemli olan kriter nadir bulunan Antika Limoges Porselen olmasıdır. Bu nadirlik ona değer olarak artış sağlayacaktır.

Yanlış terminolojiyi kullanmak, ticari satış bütünlüğünüzün kolayca zarar görmesine neden olabilir, bu nedenle gerçekleri bilmek önemlidir. Oxford Sözlüğü, “antika” yı “yaşı ve kalitesi nedeniyle yüksek değeri olan bir mobilya veya sanat eseri gibi bir koleksiyon nesnesi” olarak tanımlar.

Antika Limoges Porselen Alan Yerler

Limoges Porselen alan yerleri arıyorsanız bu alanda uzaman Antika Toplayıcıları hizmet vermektedir. Ticaret standardı veya belki de neyin değerli Antika Limoges Porselen olduğuna dair “net” bir tanım, 100 yıldan daha eski bir öğedir. Bazıları 50 yaşın üzerindeki eşyaların antika olarak kabul edilmesi gerektiğine inanıyor ve bazıları 80 yıllık bir kalem kullanıyor. Antikacılar arasında hararetle tartışılan bir konudur. Yeni eşyalar her yıl yaşlandıkça antika hale geliyor.

Bu nedenle Antika Limoges Porselen ekspertiz yapılması gerekmektedir. Antika Limoges Porselen eksper hizmeti için bizimle iletişime geçerek konusunda uzman kişilerden bilgi almalısınız.

Antika Limoges Porselen Alım Satım

Şirketimiz antika Limoges Porselen alım satım alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve alım satım alanındaki sosyal birikimle sizlere doğru sonuçlar üretmektedir. Uzmanların çoğu, Limoges Porselen 50 yaşın üzerindeki ancak 100 yaşın altındaki eşyaların eski veya koleksiyon olarak adlandırılabileceği, ancak antika olarak adlandırılamayacağı konusunda hemfikir. Eski, ama o kadar eski değil.

Limoges Porselen ticaret standartları, “antika” kelimesinin aşırı kullanımı olduğu için “eski” terimini kullanma konusunda katı değildir.

Giderek daha fazla sayıda Limoges Porselen alıcısı, zanaatkarlar tarafından hazırlanmış gerçekten benzersiz sanatsal öğeler satın almak için hazırdır.

Antika Limoges Porselen Alanlar

Antika Toplayıcıları, tüm Antika Limoges Porselen alanlar ve koleksiyon malzemelerimizin doğru şekilde ekspertiz edildiğiniz bilmek güzel, bu nedenle yanıltıcı satın alma olmadığından emin olabilirsiniz. Daha da iyisi, Limoges Porselen uzmanları Türkiye\’de çok seçkin isimlerdir. İstanbul\’un en büyük antika merkezlerinden biri olarak mağazamıza ziyaret ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Binalarımızda gezintiye çıkarak ve dönüştürülmüş eski lambalardan antik antika seramiklere kadar her şeyi keşfederek bir gün geçirebilirsiniz. Keşfetmek için bir gün ayırın ve sevdiğiniz o özel antika eşyaları bulursanız, arabaya sığmıyorsa her zaman evinize teslim edebiliriz.

Antika Limoges Porselen Alıcıları

Antika Limoges Porselen alıcıları genellikle bu tür eserlere tutkusu olan ve Limoges Porselen koleksiyonculuğu konusunda bilgi sahibi profesyonel koleksiyonerlerdir. Genellikle iş adamları bu tür Limoges Porselen koleksiyonerliği yapma arzusunu taşır. Yurtiçi ve yurtdışı antika Limoges Porselen alıcıları ile firmamız iletişim halindedir. Bu tür alıcılarla kurulan bağlantılar vesilesi ile elinizdeki Limoges Porselen alıcılara daha kolay ve güvenilir ilişkilerle ulaştırılır.