Antika Toplayıcıları, antika alıcıları: Her eski eşyanın antika değeri taşımıyor olmasıyla beraber, antikalar; üzerinde belirli figürlerin işlendiği ve bu figürler sayesinde içinde olunan dönemi yansıtabilen yapısıyla birlikte oldukça büyük bir öneme sahiptirler. Görünüm itibariyle fark yaratan yapıda olan antikalar, orijinalliklerini korumaları itibariyle satışı yüksek maliyetlerle gerçekleştirilebilecek eşyalardır.

Tüm İllerimizde Antika Eşya Alıcıları Hizmetimiz Vardır

Antika eşyalar eğer tek bir parça halinde bulunuyorsa bu antika eşyaya biçilecek değer normal antikalar gibi olmaz. Müzayede firmaları, antika ile ilgili olan kişileri tek bir ortak noktada toplamalarıyla beraber değeri yüksek olan antikaları açık artırma olacak şekilde alıcılara sunarak en yüksek fiyatı veren kişiye satılmasını sağlarlar. Açık artırma genel olarak antika eşya alıcıları için müzayede yöntemi olarak gerçekleştiriyor olmasıyla beraber aynı zamanda antika eşyaların satılmasında bir diğer müzayede yöntemi de sergidir.

İstanbul Antika Eşya Alıcıları

Antika eşyalarla ilgili olan çok sayıda kişinin bulunuyor olması itibariyle, antikalarla ilgilenmeye başlamış olan kurumlar da mevcuttur. İstanbul Antika eşya alıcıları bireysel olarak yaptıkları alım işlemlerinde daha çok görünüm açısından antikaları değerlendiriyor olmaları itibariyle kurumsal olarak alım gerçekleştirenler ise bir yatırım aracı olarak görebilmektedirler.

Antika eşya alıcıları arasında her zaman ön sıralarda bulunan Antika Eksperi markamızla beraber, kusursuz bir antik alım sürecini tamamlıyoruz. Antika satıcılarıyla her zaman irtibat halinde bulunuyor olmamız itibariyle sektörde uzun yıllardır bulunuyor olmamızla beraber antikaların değerini belirleyebilme noktasında üstün hizmet veriyoruz.

Ankara Antika Eşya Alıcıları

Ankara antika eşya alıcıları bireysel olarak antika eşyalara teklif yapabilir olsalar da kurumsal olarak antika satışını gerçekleştirmek daha doğru bir yöntem olacaktır. Antika eşya alıcıları arasında tarihin uzun yıllarından beri sektörde bulunuyor olmamız itibariyle, antika eşyalarınızı ekspertiz tarafından belirlenen değerle alıyoruz. Antika Eksperi olarak ekspertiz hizmetini antika satış işlemlerinizde sağlıyoruz.

Her tür antika eşyanızı alabiliyor olmamızla beraber firmamız çatısı altında en iyi hizmeti değerlendirebilmenize olanak tanıyoruz. Kurumsal bir yapıyla antikalara sahip olabilmenizi sağlıyor olmamız itibariyle son derece büyük bir alana yayılım gösteriyoruz. Tek bir yerde değil, bulunduğunuz her noktadan antika eşya alıcısı olarak yerine kadar gelerek antika incelemesini gerçekleştirdikten sonra alım yapabiliyoruz.

İzmir Antika Eşya Alıcıları

İzmir antika eşya alıcıları, antika eşya alıcılarından biri olan Antika Eksperi firmamız olarak bize; 300’e yakın farklı tipte antika eşyalarını satabilme olanağına sahipler. Orijinal antika olan eşyaların her zaman alıcısı konumunda bulunuyor olmamızla birlikte, bir satıcı için en doğru adres oluyoruz. Antika eşya alıcıları için belirli ve gerçekçi bir fiyat değerinde satış yapmanız oldukça önemlidir. Antika eşyaların her biri çok yüksek değere sahiptir diye bir şart bulunmadığı gibi antikaların nadirlik durumuna göre fiyat aralığı belirlenmekte ve işlemler bu fiyat aralığında gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın