Çini, Çini fiyatları, Antika Çini alanlar, Antika Çini alan yerler, Antika Çini alım satım, Antika Çini alan antikacılar, Antika Çini fiyatları, Antika Çini müzayede, Antika Çini alıcıları, Çini koleksiyoncuları, eski Çini satın alanlar, Antika Çini nasıl satabilirim?, eski Çini satın alan şirketler, eski Antika Çini.

Çini alanlar, Antika Toplayıcıları olarak değerlendirmek istediğiniz ve sahibi olduğunuz antikalarınızı, Antika Çini alan yerler olarak almak için hizmet vermekteyiz. Yerimiz İstanbul Sultanahmet tedir. Çini koleksiyoncusu olduğumuz gibi Çini alım satım da yapmaktayız. Sizde 1506 yılındı yapılmış tarihi yapıdaki 496 m2 mağazamıza gelerek Antika Çini değerini yüz yüze görüşme ile öğrenebilirsiniz. İsterseniz adrese yaptığımız hizmetle bizde yerinde incelemede bulunabiliriz.

Antika Çini Fiyatları

Bir Antika Çini fiyatları genellikle bir koleksiyoncunun ona biçeceğini koleksiyonluk değerine göre belirlenir. Bir antikacı ve Antika Çini koleksiyoneri olarak, neyin Antika Çini olduğunu veya olmadığını anlamak, satın alma ve satış süreciniz için çok önemlidir. Sahibi olduğunuz Çini, çok nadir bir eser olabileceği gibi piyasada onlarca örneği bulunan, koleksiyoncuların artık ilgi göstermediği bir parçada olabilir. Çini tamamı eski, yaşlı veya antika sayılmaz. Önemli olan kriter nadir bulunan Antika Çini olmasıdır. Bu nadirlik ona değer olarak artış sağlayacaktır.

Yanlış terminolojiyi kullanmak, ticari satış bütünlüğünüzün kolayca zarar görmesine neden olabilir, bu nedenle gerçekleri bilmek önemlidir. Oxford Sözlüğü, “antika” yı “yaşı ve kalitesi nedeniyle yüksek değeri olan bir mobilya veya sanat eseri gibi bir koleksiyon nesnesi” olarak tanımlar.

Antika Çini Alan Yerler

Çini alan yerleri arıyorsanız bu alanda uzaman Antika Toplayıcıları hizmet vermektedir. Ticaret standardı veya belki de neyin değerli Antika Çini olduğuna dair “net” bir tanım, 100 yıldan daha eski bir öğedir. Bazıları 50 yaşın üzerindeki eşyaların antika olarak kabul edilmesi gerektiğine inanıyor ve bazıları 80 yıllık bir kalem kullanıyor. Antikacılar arasında hararetle tartışılan bir konudur. Yeni eşyalar her yıl yaşlandıkça antika hale geliyor.

Bu nedenle Antika Çini ekspertiz yapılması gerekmektedir. Antika Çini eksper hizmeti için bizimle iletişime geçerek konusunda uzman kişilerden bilgi almalısınız.

Antika Çini Alım Satım

Şirketimiz antika Çini alım satım alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve alım satım alanındaki sosyal birikimle sizlere doğru sonuçlar üretmektedir. Uzmanların çoğu, Çini 50 yaşın üzerindeki ancak 100 yaşın altındaki eşyaların eski veya koleksiyon olarak adlandırılabileceği, ancak antika olarak adlandırılamayacağı konusunda hemfikir. Eski, ama o kadar eski değil.

Çini ticaret standartları, “antika” kelimesinin aşırı kullanımı olduğu için “eski” terimini kullanma konusunda katı değildir.

Giderek daha fazla sayıda Çini alıcısı, zanaatkarlar tarafından hazırlanmış gerçekten benzersiz sanatsal öğeler satın almak için hazırdır.

Antika Çini Alanlar

Antika Toplayıcıları, tüm Antika Çini alanlar ve koleksiyon malzemelerimizin doğru şekilde ekspertiz edildiğiniz bilmek güzel, bu nedenle yanıltıcı satın alma olmadığından emin olabilirsiniz. Daha da iyisi, Çini uzmanları Türkiye\’de çok seçkin isimlerdir. İstanbul\’un en büyük antika merkezlerinden biri olarak mağazamıza ziyaret ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Binalarımızda gezintiye çıkarak ve dönüştürülmüş eski lambalardan antik antika seramiklere kadar her şeyi keşfederek bir gün geçirebilirsiniz. Keşfetmek için bir gün ayırın ve sevdiğiniz o özel antika eşyaları bulursanız, arabaya sığmıyorsa her zaman evinize teslim edebiliriz.

Antika Çini Alıcıları

Antika Çini alıcıları genellikle bu tür eserlere tutkusu olan ve Çini koleksiyonculuğu konusunda bilgi sahibi profesyonel koleksiyonerlerdir. Genellikle iş adamları bu tür Çini koleksiyonerliği yapma arzusunu taşır. Yurtiçi ve yurtdışı antika Çini alıcıları ile firmamız iletişim halindedir. Bu tür alıcılarla kurulan bağlantılar vesilesi ile elinizdeki Çini alıcılara daha kolay ve güvenilir ilişkilerle ulaştırılır.