Bohem, Bohem fiyatları, Antika Bohem alanlar, Antika Bohem alan yerler, Antika Bohem alım satım, Antika Bohem alan antikacılar, Antika Bohem fiyatları, Antika Bohem müzayede, Antika Bohem alıcıları, Bohem koleksiyoncuları, eski Bohem satın alanlar, Antika Bohem nasıl satabilirim?, eski Bohem satın alan şirketler, eski Antika Bohem.

Bohem alanlar, Antika Toplayıcıları olarak değerlendirmek istediğiniz ve sahibi olduğunuz antikalarınızı, Antika Bohem alan yerler olarak almak için hizmet vermekteyiz. Yerimiz İstanbul Sultanahmet tedir. Bohem koleksiyoncusu olduğumuz gibi Bohem alım satım da yapmaktayız. Sizde 1506 yılındı yapılmış tarihi yapıdaki 496 m2 mağazamıza gelerek Antika Bohem değerini yüz yüze görüşme ile öğrenebilirsiniz. İsterseniz adrese yaptığımız hizmetle bizde yerinde incelemede bulunabiliriz.

Antika Bohem Fiyatları

Bir Antika Bohem fiyatları genellikle bir koleksiyoncunun ona biçeceğini koleksiyonluk değerine göre belirlenir. Bir antikacı ve Antika Bohem koleksiyoneri olarak, neyin Antika Bohem olduğunu veya olmadığını anlamak, satın alma ve satış süreciniz için çok önemlidir. Sahibi olduğunuz Bohem, çok nadir bir eser olabileceği gibi piyasada onlarca örneği bulunan, koleksiyoncuların artık ilgi göstermediği bir parçada olabilir. Bohem tamamı eski, yaşlı veya antika sayılmaz. Önemli olan kriter nadir bulunan Antika Bohem olmasıdır. Bu nadirlik ona değer olarak artış sağlayacaktır.

Yanlış terminolojiyi kullanmak, ticari satış bütünlüğünüzün kolayca zarar görmesine neden olabilir, bu nedenle gerçekleri bilmek önemlidir. Oxford Sözlüğü, “antika” yı “yaşı ve kalitesi nedeniyle yüksek değeri olan bir mobilya veya sanat eseri gibi bir koleksiyon nesnesi” olarak tanımlar.

Antika Bohem Alan Yerler

Bohem alan yerleri arıyorsanız bu alanda uzaman Antika Toplayıcıları hizmet vermektedir. Ticaret standardı veya belki de neyin değerli Antika Bohem olduğuna dair “net” bir tanım, 100 yıldan daha eski bir öğedir. Bazıları 50 yaşın üzerindeki eşyaların antika olarak kabul edilmesi gerektiğine inanıyor ve bazıları 80 yıllık bir kalem kullanıyor. Antikacılar arasında hararetle tartışılan bir konudur. Yeni eşyalar her yıl yaşlandıkça antika hale geliyor.

Bu nedenle Antika Bohem ekspertiz yapılması gerekmektedir. Antika Bohem eksper hizmeti için bizimle iletişime geçerek konusunda uzman kişilerden bilgi almalısınız.

Antika Bohem Alım Satım

Şirketimiz antika Bohem alım satım alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve alım satım alanındaki sosyal birikimle sizlere doğru sonuçlar üretmektedir. Uzmanların çoğu, Bohem 50 yaşın üzerindeki ancak 100 yaşın altındaki eşyaların eski veya koleksiyon olarak adlandırılabileceği, ancak antika olarak adlandırılamayacağı konusunda hemfikir. Eski, ama o kadar eski değil.

Bohem ticaret standartları, “antika” kelimesinin aşırı kullanımı olduğu için “eski” terimini kullanma konusunda katı değildir.

Giderek daha fazla sayıda Bohem alıcısı, zanaatkarlar tarafından hazırlanmış gerçekten benzersiz sanatsal öğeler satın almak için hazırdır.

Antika Bohem Alanlar

Antika Toplayıcıları, tüm Antika Bohem alanlar ve koleksiyon malzemelerimizin doğru şekilde ekspertiz edildiğiniz bilmek güzel, bu nedenle yanıltıcı satın alma olmadığından emin olabilirsiniz. Daha da iyisi, Bohem uzmanları Türkiye\’de çok seçkin isimlerdir. İstanbul\’un en büyük antika merkezlerinden biri olarak mağazamıza ziyaret ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Binalarımızda gezintiye çıkarak ve dönüştürülmüş eski lambalardan antik antika seramiklere kadar her şeyi keşfederek bir gün geçirebilirsiniz. Keşfetmek için bir gün ayırın ve sevdiğiniz o özel antika eşyaları bulursanız, arabaya sığmıyorsa her zaman evinize teslim edebiliriz.

Antika Bohem Alıcıları

Antika Bohem alıcıları genellikle bu tür eserlere tutkusu olan ve Bohem koleksiyonculuğu konusunda bilgi sahibi profesyonel koleksiyonerlerdir. Genellikle iş adamları bu tür Bohem koleksiyonerliği yapma arzusunu taşır. Yurtiçi ve yurtdışı antika Bohem alıcıları ile firmamız iletişim halindedir. Bu tür alıcılarla kurulan bağlantılar vesilesi ile elinizdeki Bohem alıcılara daha kolay ve güvenilir ilişkilerle ulaştırılır.